LPG

Kasutame enne igat LPG seanssi tõhusat vibrotreeningut ja tselluliidikreemi, tulemus paraneb kuni 30%. Enne kuuri algust võtame kliendilt mõõdud ja kliendi loal teeme telefoniga pildid enne kuuri ja peale. Tulemused on imelised!

Massaaž sobib Sulle kui hoolimata regulaarsetest treeningutest ja tervislikust toiduvalikust on Sul siiski probleeme kindlatesse kehapiirkondadesse tekkinud rasvapadjanditega, mis kuidagi kaduda ei taha. Lipomassaaž sobib Sulle kui soovid vabaneda tõrksatest rasvapadjanditest näiteks puusadel, vöökohal, kõhul jne. Hooldus kestab kuni 55 minutit. Kõige parema tulemuse kehahoolduses annab kahtlemata kombinatsioon mõistlikust toitumisest, mõõdukast kehalisest aktiivsusest ja lipomassaažist. Lipomassaaž on suurepärane mitte-kirugiline alternatiiv, et saada lahti rasvapadjanditest, tselluliidist ja trimmida elastsuse kaotanud nahka. Saledama keha saladus massaži abiga peitub selles, et lipomassaž aktiveerib rasvarakud ja ühtlasi ka lipolüüsi rasvarakus, nagu on tõestanud kliinilised uuringud. Lipomassaaž stimuleerib ka fibroplaste tugevdades kollageeni ja elastiini kiude. Paraneb naha toonus, rasvade ladestumine pidurdub ja olemasolevad ebatasasused nahaaluses koes vähenevad. Samuti kiireneb vedelike ainevahetus. 

Vastu-
näidustused?

Pahaloomulised protsessid - Ägedad põletikulised haigused - Perifeerse vereringe häiretega diabeet - Rasked südamehaigused - Rasked neeruhaigused - Antikoagulantravi - Haavad, songad, veenilaiendid - Nahapinnast kõrgemad sünnimärgid

Imetamine?

Jah, 1 kuu peale sünnitamist on protseduur lubatud.

Kui tihti?

Massaaži võib teha ka igapäev! Aktiivne kuur võiks toimuda 2-3 korda nädalas, kokku vähemalt 10 korda. Vajadusel jätkatakse järelraviga. Ühe protseduuri kestvus on 55 minutit.