Transion

Mida transion teeb?

Kõigepealt saad valida, millist piirkonda kehal masin kõige rohkem aidata võiks. Nendes piirkondades kulutab lihas ära kehas olemasoleva energia rasvkoe arvelt. Esmalt põletab süsivesikud ja seejärel rasvad. Kiire ja tõhus vahend kehakaalu alandamiseks. Toimub nahaaluse rasvkoe vähendamine, lihaste toniseerimine ning tugevdamine ja keha vormimine, vedelikupeetuse likvideerimine, kudede pinguldamine ning uuendusprotsessi käivitamine. See võimaldab kiire vedelike eemaldumise ja liigsete ainete lahustumise organismis. Transion on treeningviis, mis on ideaalne neile, kes ise mingil põhjusel ei saa või taha end liigutada. Samas on see hea ka saledatele väikse rasvaprotsendiga inimestele, kes tahavad lihaseid esile tuua.

Kas transion aitab peale sünnitust taastada endise vormi?

Transion on ideaalne seade selleks, et lahti saada sünnitusjärgsetest voltidest kõhul. Raviga on soovitatav alustada 6ndast nädalast peale sünnitust. Protseduure tulev alustada õrnalt ning järkjärgult võimsust suurendades on võimalik end lihtsalt ja kiirelt taas vormi saada.

Kas transion aitab ka spordivigastuste korral?

Vähendades paistetust ning tugevdades nõrku lihaseid, redutseerib Transion seade oluliselt vigastuste taastumisperioodi aega.

Kes ei tohi kasutada transionit?